KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4057772
nr 405 7772
Akvarell
signerad. 'Naken gosse' 42x21
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 april 2006
150 kr
250 kr
400 kr
550 kr
650 kr